Osvita.ua Запитання Вища освіта Чи можливо одночасно на різних формах (стаціонар/заочно) вчитися на бюджеті?
Запитання та відповіді на нього

Чи можливо одночасно на різних формах (стаціонар/заочно) вчитися на бюджеті?

Victoriya Leonhard
Навчаюсь на бюджеті ЗАОЧНОГО відділення. Чи можу я вступити ще в один, інший, ВУЗ СТАЦІОНАРНО на бюджет? І що для цього потрібно зробити, куди нести оригінали документів, якщо це можливо?

DOCENT
Ні. За держзамовленням можна навчатися тільки в одному ВНЗ.

XVIII. Коригування списку рекомендованих до зарахування

5. При одночасному навчанні за кількома формами (окрім двох денних) оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, додатка до нього державного зразка, а також оригінали сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання зберігаються у вищому навчальному закладі за місцем навчання за державним замовленням або за рахунок державних пільгових довгострокових кредитів протягом усього строку навчання.

При одночасному навчанні за двома освітньо-професійними програмами за напрямами або спеціальностями за місцем навчання за кошти фізичних та юридичних осіб у вищому навчальному закладі зберігаються завірені копії документа державного зразка про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень і додатка до нього, копії сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Victoriya Leonhard
А якщо перевестись на контракт, де навчаюсь заочно, є шанс вступити на стаціонар за держзамовленням в іншому ВУЗі?
Я закінчую тільки 1-й курс.

DOCENT
Тут на заваді може стати стаття 4 Закону України "Про вищу освіту".
Хоча з урахуванням того, що Ви зараз навчаєтесь на заочній формі, може і вийти.

Рекомендую подавати заяву в електронній формі. В такому випадку зможете прийняти рішення в залежності від конкурсної ситуації.

VI. Порядок прийому заяв та документів для участі у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів

1. Вступники подають заяву про участь у конкурсному відборі до вищого навчального закладу (далі – заява) в паперовій або в електронній формі.

10. Заява в електронній формі подається шляхом заповнення вступником електронної форми в режимі он-лайн та розглядається приймальною комісією вищого навчального закладу згідно з Порядком подання та розгляду заяв в електронній формі

Victoriya Leonhard
Дякую!:)

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!