Osvita.ua Запитання Вища освіта Выдадут ли диплом без обходного листа?
Запитання та відповіді на нього

Выдадут ли диплом без обходного листа?

Olga Yavkun
Будут ли правомерны действия администрации учебного заведения в отказе выдачи мне на руки диплома об окончании обучения в этом учебном заведении, мотивируя это тем, что отсутствует подпись военно-учетного стола ( при этом все остальные подписи собраны). Ведь получение образования связано с Министерством образования и науки, а не Министерства обороны. Насколько, вообще, законодательно подтверждено требование сдачи обходного листа. Можно ли обойтись без подписи военно- учетного стола.

DOCENT
Це дія п.1 ст. 38 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу"

Стаття 38. Обов'язки органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, посадових осіб, призовників і військовозобов'язаних щодо виконання правил військового обліку

1. В адміністративно-територіальних одиницях, де немає військових комісаріатів, відповідні органи місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ та організацій, у тому числі навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності зобов'язані на вимогу військових комісаріатів сповіщати призовників і військовозобов'язаних про їх виклик до військових комісаріатів, забезпечувати своєчасне прибуття за цим
викликом, у семиденний строк повідомляти районні (міські) військові комісаріати про прийняття на роботу (навчання) та звільнення з роботи (навчання) призовників і військовозобов'язаних.

Olga Yavkun
Большое спасибо за ответ

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!