Osvita.ua Запитання Вища освіта Рассматривается ли вариант перевода студентов бюджетной формы обучения в другие города (за территорией Донбасса) в связи с обстановкой в регионе?
Запитання та відповіді на нього

Рассматривается ли вариант перевода студентов бюджетной формы обучения в другие города (за территорией Донбасса) в связи с обстановкой в регионе?

Алексей Милонов
Рассматривается ли вариант перевода студентов бюджетной формы обучения в другие города (за территорией Донбасса) в связи с обстановкой в регионе ? Или это невозможно?

DOCENT
Чому не можливо. В загальному порядку. А що буде далі - залежить від розвитку ситуації.

Стаття 45. Відрахування, переривання навчання, поновлення і переведення осіб, які навчаються у вищих навчальних закладах

4. Особи, які навчаються у вищих навчальних закладах, можуть
бути переведені з:

одного вищого навчального закладу до іншого вищого
навчального закладу;

Порядок переведення
1. Переведення студентів з одного вищого закладу освіти до іншого незалежно від форми навчання, напряму підготовки фахівців з вищою освітою, спеціальності здійснюється за згодою ректорів (директорів) обох вищих закладів освіти.

10. Студент, який бажає перевестись до іншого закладу освіти, подає на ім'я ректора (директора) вищого закладу освіти, в якому він навчається, заяву про переведення і одержавши його письмову згоду, звертається з цією заявою до ректора (директора) того вищого закладу освіти, до якого він бажає перевестись.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!