Osvita.ua Запитання Вища освіта Чи можливе навчання на бюджетній формі вдруге?
Запитання та відповіді на нього

Чи можливе навчання на бюджетній формі вдруге?

Olya Kocherhan
Коли буде остаточно відомо,чи залишаючи бюджетне навчання після першого курсу в 2014 році не втрачається право навчатись на бюджеті заново?дякую за відповідь,знаю що питання неодноразово задавали,проте, мені необхідно дізнатися якнайшвидше остаточно.ще раз дякую

DOCENT
Дуже сумніваюсь що є однозначна відповідь на це запитання.


XIX. Наказ про зарахування

Накази про зарахування на навчання з додатками до них формуються в Єдиній базі відповідно до списків вступників, рекомендованих до зарахування, та оприлюднюються на інформаційному стенді приймальної комісії і веб-сайті вищого навчального закладу у вигляді списку зарахованих у строки, встановлені в пунктах 9 і 11 розділу V цих Умов.

Чи дозволить в цьому році ЄДЕБО внести Ваше прізвище в наказ про зарахування з огляду нате, що там вже є інформація, що Ви вчилися за держзамовленням.

В попередні роки таке було можливо

DOCENT
Я рекомендував би подавати заяви на вступ в електронному вигляді.
За таких умов немає необхідності відраховуватися з попереднього місця, щоб отримати оригінал атестату, необхідний при подачі заяви в письмовому вигляді.

Крім того, це дозволить прийняти рішення про відрахування з попереднього місця з урахуванням конкурсної ситуації.

Для внесення до наказу про зарахування оригінали документів знадобляться.
Тоді і відрахуєтесь, якщо будете певні, що Вас беруть у новому ВНЗ.

XIX. Наказ про зарахування

Вступники можуть бути відраховані з вищого навчального закладу за власним бажанням, про що видається відповідний наказ, який верифікується в Єдиній базі, а таким особам повертаються документи, що подавались вступником.

Olya Kocherhan
Дуже Вам вдячна)тільки проблема в тому, що я вже відрахувалась(

DOCENT
Тоді нічого не залишається - тільки розраховувати на те що ЄДЕБО не заблокує.

Olya Kocherhan
Такі випадки були?

DOCENT
Раніше, у попередні роки повторне зарахування на бюджет, тих, хто вже вчився і не довчився були і неодноразово. Я про це згадував вище у першій відповіді.
Але в цьому році ситуація трошки інша.

XIX. Наказ про зарахування

2. Рішення приймальної комісії про зарахування вступника може бути скасоване приймальною комісією у разі виявлення порушень законодавства з боку вступника, передбачених пунктом 5 розділу ХХІІІ цих Умов.


Іншими словами, якщо ЄДЕБО не дозволить внести в додаток до наказ про зарахування під час його формування певне прізвище, то у приймальної комісії є законні підстави скасувати рекомендацію до зарахування.

Olya Kocherhan
Зрозуміло,ще раз дякую

Olya Kocherhan
Рішення приймальної комісії про зарахування вступника може бути скасоване приймальною комісією у разі виявлення порушень законодавства з боку вступника


та хіба в такому випадку є порушення законодавства?)

DOCENT
Оце і є питання, на яке немає однозначної відповіді

DOCENT
Це питання регулюється абзацом другим статті 4 Закону України "Про вищу освіту"

Громадяни України мають право безоплатно ЗДОБУВАТИ вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі В МЕЖАХ стандартів вищої освіти, якщо певний освітньо-кваліфікаційний рівень громадянин здобуває ВПЕРШЕ.

Зверніть увагу використано слово ЗДОБУВАТИ, а не здобути

Поставте самі собі запитання, чи здобували Ви вже безкоштовно вищу освіту?

Змінився не закон, а технічна можливість його застосування

Olya Kocherhan
Скажіть,будь ласка,якщо я забираю документи з університету,в якому навчалась,моє прізвище видаляють з ЄДЕБО?

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!