Osvita.ua Запитання Вища освіта До якого віку можна вступати на денну форму навчання?
Запитання та відповіді на нього

До якого віку можна вступати на денну форму навчання?

Леся
Раніше були обмеженя: можна було вступати на навчання на денну форму лише до 35 років. Чи зараз можна після 35 років (і до якого віку) вступити до вузу на денне відділення? І, якщо людина ніколи не вчилася у вузі, не має кваліфікації, диплому, чи є в неї право вчитися на бюджеті, якщо їй 50 років?

DOCENT
Закон обмежень не встановлює.

Більше того, закон гарантує не дискримінаційний характер доступу до освіти.

Конституція України

Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

Закон України "Про освіту"
Стаття 3. Право громадян України на освіту

1. Громадяни України мають право на безкоштовну освіту в усіх державних навчальних закладах незалежно від статі, раси, національності, соціального і майнового стану, роду та характеру занять, світоглядних переконань, належності до партій, ставлення до релігії, віросповідання, стану здоров'я, місця проживання та інших обставин.

Леся
Дякую)

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!