Osvita.ua Запитання Вища освіта Чи можу я перевестися з бюджету денної форми на заочне конракт та вступити на денне бюджет?
Запитання та відповіді на нього

Чи можу я перевестися з бюджету денної форми на заочне конракт та вступити на денне бюджет?

Dmitriy Palchikov
Чи можу я перевестис з бюджету денної форми на заочне конрактне,и вступити на денне бюджет?

DOCENT
Перевестися на контракт, це Ваше право. Його важко обмежити.
А от здобувати освіту безкоштовно вдруге за тим самим ОКР вже буде перевищення меж стандартів вищої освіти.

Стаття 4. Право громадян на вищу освіту

Громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу
освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на
конкурсній основі в МЕЖАХ стандартів вищої освіти, якщо певний
освітньо-кваліфікаційний рівень громадянин здобуває ВПЕРШЕ.

Можете спробувати. Раніше у деяких так виходило.

Valya
Так,можна. Читайте мою відповідь, щодо питання про бюджет. Так, так можна робити, як хочете ви.

DOCENT
А ще можна почитати офіційну відповідь МОН.
За посиланням текст роз'яснення за підписом Заступника Міністра керівника апарату - Дніпрова

Valya
Ну то й що? Конкретики, як завжди, немає.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Конкретики немає, є практика минулих років - тоді це було можливе, але тоді не було ЄБО, а як буде в цьому році невідомо, МОН надає лише таку відповідь,яку навів шановний DOCENT

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!