Osvita.ua Запитання Вища освіта Чи можна перевестись з частково окупованої території в інший ВУЗ?
Запитання та відповіді на нього

Чи можна перевестись з частково окупованої території в інший ВУЗ?

Valeria Frankevich
Я навчаюсь в Луганському Державному Медичному Університеті. У зв`язку з важкою ситуацією на Сході України хотів би перевестись на Захід України.Тим паче були внесені зміни до Закону, що можна переводитись з тимчасово окупованих територій за державний рахунок для продовження здобуття певного освітнього рівня на території інших регіонів України.Як це можна зробити?

DOCENT
Tak.

Стаття 45 Закону "Про вищу освіту"

4. Особи, які навчаються у вищих навчальних закладах, можуть
бути переведені з:
одного вищого навчального закладу до іншого вищого
навчального закладу;
одного напряму підготовки на інший напрям підготовки в межах
однієї галузі знань;
однієї спеціальності на іншу спеціальність в межах одного
напряму підготовки.


Порядок переведення студентів

1. Переведення студентів з одного вищого закладу освіти до
іншого незалежно від форми навчання, напряму підготовки фахівців з
вищою освітою, спеціальності здійснюється за згодою ректорів
обох вищих закладів освіти.
10. Студент, який бажає перевестись до іншого закладу освіти,
подає на ім'я ректора (директора) вищого закладу освіти, в якому
він навчається, заяву про переведення і одержавши його письмову
згоду, звертається з цією заявою до ректора (директора) того
вищого закладу освіти, до якого він бажає перевестись.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!