Запитання та відповіді на нього

Чи можу я повторно вступити на бюджет?

Сергей Романенко
Могу ли я поступить в ВУЗ на бюджет, если я отучился 3 года в другом ВУЗе и забрал с него документы? Диплом бакалавра не получал.

DOCENT
З якою метою Ви ставите це питання?
Воно регулюється абзацом другим статті 4 Закону України "Про вищу освіту"

Громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу
освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на
конкурсній основі в межах стандартів вищої освіти, якщо певний
освітньо-кваліфікаційний рівень громадянин здобуває вперше.

Також п.4,5 Розділу І Умов прийому до ВНЗ у 2014 р.

І. Загальні положення
4. Громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі, якщо певний освітньо-кваліфікаційний рівень громадянин здобуває вперше.

5. Громадянин України має право безоплатно здобувати вищу освіту за другим напрямом (спеціальністю) у державних та комунальних навчальних закладах, якщо він за станом здоров’я втратив можливість виконувати службові чи посадові обов’язки за отриманою раніше кваліфікацією, що підтверджується висновками медико-соціальної експертної комісії.

Сергей Романенко
С целью того, что я хочу поменять специальность: при поступлении меня обманули, обещая что уклон будет в экономику, а не в программирование.

DOCENT
З огляду на Вашу відповідь, питання Ви не зрозуміли.
Уточню.
1) Вам потрібно знати, як це питання регулюється законом - дивіться відповідь вище;
2) Ви хочете знати, чи були випадки повторного зарахування на навчання на безоплатній основі у минулому - так були;
3) Чи буде в цьому році така можливість - зараз ніхто не скаже.

Посилання внизу вашої відповіді - ні нащо не посилає.

крім того З Умов прийому 2014:
VI. Порядок прийому заяв та документів для участі у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів

2.
Факт кожного подання заяви в паперовому вигляді (із зазначенням того, оригінали чи копії документів додані до заяви) реєструється уповноваженою особою приймальної комісії у Єдиній базі безпосередньо під час прийняття заяви.

12. Приймальна комісія здійснює перевірку достовірності даних, поданих вступником для участі у конкурсному відборі, за допомогою Єдиної бази.

Valya
Читайте мою відповідь за посиланням.

не доцент
При рассмотрении вопроса о повторном поступлении дается ссылка на ст.4 ЗУ "Про вищу освіту", и подчеркивается слово "вперше".А само понятие "вища освіта" согласно ст.1 этого же закона говорит: "вища освіта - рівень освіти, який здобувається особою у
вищому навчальному закладі в результаті послідовного, системного
та цілеспрямованого процесу засвоєння змісту навчання, який
грунтується на повній загальній середній освіті й завершується
здобуттям певної кваліфікації за підсумками державної атестації; т.е получением диплома. Сколько бы раз абитуриент не подавал заявлений о приеме в ВУЗ и не начинал обучение на бюджете, но если обучение не завершено, то свое право на бесплатное образование он не реализовал.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!