Osvita.ua Запитання Вища освіта Переведут меня на заочное отделение, если у меня будет не закрыта сессия?
Запитання та відповіді на нього

Переведут меня на заочное отделение, если у меня будет не закрыта сессия?

Машуличка Щелкова
учусь на 2 курсе и хочу перевестись на заочное отделение, но у меня проблемы с сессией. могут ли меня перевести, если я не закрою сейчас эту сессия, а закрою уже на заочном отделении?

DOCENT
Це риторичне запитання. Формально ні.
Але такий варіант іноді пропонують тим хто хоче довчитися, хоча б на заочній формі.

Закон
Стаття 42. Форми навчання у вищих навчальних закладах

Навчання у вищих навчальних закладах здійснюється за такими
формами:
денна (очна);
заочна, дистанційна;
Форми навчання можуть бути поєднані.


Положення
Переведення студентів
2. Переведення студентів з одного напряму підготовки фахівців
з вищою освітою на інший, з однієї спеціальності, за якою
здійснюється підготовка молодших спеціалістів, на іншу, або з
однієї форми навчання на іншу в межах вищого закладу освіти
здійснює ректор (директор) цього закладу освіти.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Це можливо, адже навчальні плани можуть не співпадати, проте варто про всі деталі дізнаватися в деканаті.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!