Osvita.ua Запитання Вища освіта В чем отличие диплома о высшем образовании от диплома о переподготовке специалиста?
Запитання та відповіді на нього

В чем отличие диплома о высшем образовании от диплома о переподготовке специалиста?

Эск
Планирую получать второе высшее образование, но меня смущает слово "переподготовка" в названии диплома. Большая часть ВУЗий, на своих сайтах, говорит о дипломе о переподготовке специалиста как о втором высшем образовании. Действительно ли это так?
Знаю, что некоторые люди имеют два диплома про высшее образование (учились параллельно в двух вузах - в одном на заочном, в другом на стационаре). По логике, у них привилегий больше, чем у тех людей, кто прошел переподготовку, т.к. они имеют два полноценных диплома о высшем образовании.
В чем отличие диплома про высшее образование от диплома о переподготовке специалиста? Теряет ли силу основной диплом?

DOCENT
Стаття 9. Документи про вищу освіту
1. Встановлюються такі види документів, які засвідчують
здобуття особою вищої освіти та кваліфікації за певними
освітньо-кваліфікаційними рівнями:
диплом молодшого спеціаліста;
диплом бакалавра;
диплом спеціаліста;
диплом магістра.

DOCENT
Стаття 10. Післядипломна освіта
1. Післядипломна освіта - спеціалізоване вдосконалення освіти
та професійної підготовки особи шляхом поглиблення, розширення і
оновлення її професійних знань, умінь і навичок або отримання
іншої спеціальності на основі здобутого раніше
освітньо-кваліфікаційного рівня та практичного досвіду.
Післядипломна освіта створює умови для безперервності та
наступності освіти і включає:

перепідготовку - отримання іншої спеціальності на основі
здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня та практичного
досвіду;

спеціалізацію;
розширення профілю (підвищення кваліфікації);
стажування;

Особа, яка пройшла перепідготовку і успішно пройшла державну
атестацію, отримує відповідний документ про вищу освіту.

Особа, яка успішно пройшла стажування або спеціалізацію чи
розширила профіль (підвищила кваліфікацію), отримує відповідний
документ про післядипломну освіту.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Особа, що отримала диплом спеціаліста про перепідготовку, має такі ж права, як і особа, що отримала диплом спеціаліста.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!