Запитання та відповіді на нього

Чи повинні відпрацьовувати випускники педвузів?

Жанна Кошеленко-Корсун
Чи будуть внесені зміни до положення про обов'язкове відпрацювання випускників педвузів, що навчалися за державний кошт, у зв'язку з ситуацією, що склалася в країні: скорочення штату педпрацівників у школах, "замороження" вакансій?

Вилен (МОДЕРАТОР)
А де ви побачили скорочення штатів педпрацівників та замороження вакансій? Як можна заморозити вакансії вчителів, вихователів дошкільних навчальних закладів? Залишити групи без вихователів. а учнів шкіл перевести на самоосвіту? Змін немає.

Леся
Звідки Ви це взяли? Вчителів та вихователів не вистачає, бо молоді випускники вузів не хочуть працювати за спеціальністю, не йдуть працювати у школи та дитсадочки, бо важко і мала зарплата. Школу тягнуть в основному пенсіонери. Якщо скоротити штат і заморозити вакансії, то не буде вистачати вчителів, нікому буде вчити наших дітей. Звичайно, випускники педвузів повинні відробляти, якщо вони отримали освіту за кошти держави.

вчитель
Я не знаю в каком городе вы, Леся, живете, но в районных центрах и селах пенсионеров не выгонешь с работы. Молодежь сплошь на бирже стоят, а у пенсионеров по 1,5 ставки. У нас директор РОНО пенсионер 66-и лет. А безработные учителя рассуждают так: "Хоть бы кто умер, может место мне достанется". А вы говорите "тягнуть".

Вилен (МОДЕРАТОР)
Значить батьківську громаду все влаштовує.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua