Osvita.ua Запитання Вища освіта Чи буде збільшена оплата за навчання?
Запитання та відповіді на нього

Чи буде збільшена оплата за навчання?

Wladyslav Roman
Проект закону № 4648 від 07.04.14 р., вже поданий до Верховної Ради. А проект Закону про вищу освіту (№1187-2) - прийнятий за основу 08.04.14 р., в якому говориться про збільшення плати у вищих навчальних закладах.
Чи буде підвищення плати за навчання у вищому навчальному закладі застосовуватися до договорів, укладених з ВНЗ до 2014 року на основі п. 6 ст. 64 Закон України Про вищу освіту № 2984-ІІІ 17.01.02 "Розмір плати за весь строк навчання або за надання додаткових освітніх послуг встановлюється у договорі, що укладається між вищим навчальним закладом та особою, яка навчатиметься, або юридичною особою, що оплачуватиме навчання або надання додаткових освітніх послуг, і не може змінюватися протягом усього строку навчання"?

DOCENT
Стаття 58. Закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!