Запитання та відповіді на нього

Чи зміниться навантаження викладачів ВНЗ?

Юрій
Яким буде навантаження викладачів? Зменшують до 600 годин або залишать колишнім? Або збільшують? Чи зменшується кількість безглуздої паперової роботи? Дякую за відповідь.

DOCENT
В законопроектi норма про максимальне навчальне навантаження відсутня.

Стаття 57. Робочий час науково-педагогічних, наукових і педагогічних працівників
1. Робочий час науково-педагогічних працівників становить 36 годин на тиждень (скорочена тривалість робочого часу).
2. Робочий час науково-педагогічного працівника включає час виконання ним навчальної, методичної, наукової, організаційної роботи та інших трудових обов’язків. Робочий час наукового працівника включає час виконання ним наукової, дослідницької, консультативної, експертної, організаційної роботи та інших трудових обов’язків. Робочий час педагогічного працівника включає час виконання ним навчальної, методичної, організаційної роботи та інших трудових обов’язків

DOCENT
Ще один коментар. 600 - це було в проекті закону від опозиції (внесений Яценюком А.П. Кличком В.В. Тягнибоком О.Я.Гриневич Л.М.Оробець Л.Ю.Павленком Р.М. Розенком П.В. Сичем О.М. Фаріон І.Д.).
І це лише АУДИТОРНЕ (без екзаменів заліків і консультацій) навантаження.

"Стаття 34. Права науково-педагогічних працівників

2. Робочий час науково-педагогічного працівника визначається обсягом його навчальної, наукової, науково-методичної та організаційної роботи. Співвідношення між видами робіт науково-педагогічного працівника визначається вченою радою. Обсяг навчальної діяльності науково-педагогічних працівників протягом навчального року у формі лекцій, семінарів, практичних чи лабораторних занять не повинен перевищувати 600 навчальних годин та не повинен бути меншим за 150 навчальних годин. "

Юрій
DOCENT, дякую. У нас в Луганську зараз аудиторне навантаження 800-900 годин (екзамени, заліки та консультації до них входять, але їх не дуже багато) та ще постійно йде переоформлення навчальних комплексів та методичного забезпечення у стані авралу. Сподівалися, що зменшення дозволить займатися більш продуктивно науковим та педагогічним забеспеченням дисциплін.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua