Osvita.ua Запитання Вища освіта Чи можна перевестись зі спеціальность "Туризм" на спеціальність "Географія"?
Запитання та відповіді на нього

Чи можна перевестись зі спеціальность "Туризм" на спеціальність "Географія"?

Лоу
Скажіть будь ласка чи можна перевестись зі спеціальность "Туризм" на спеціальність "Географія"?

DOCENT
Стаття 45. Відрахування, переривання навчання, поновлення
і переведення осіб, які навчаються у вищих
навчальних закладах
4. Особи, які навчаються у вищих навчальних закладах, можуть
бути переведені з:

одного вищого навчального закладу до іншого вищого
навчального закладу;

одного напряму підготовки на інший напрям підготовки в межах
однієї галузі знань;

однієї спеціальності на іншу спеціальність в межах одного
напряму підготовки.

Порядок переведення осіб, які навчаються у вищих навчальних
закладах, визначається центральним органом виконавчої
влади, що забезпечує формування державної політики у сфері освіти.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!