Osvita.ua Запитання Вища освіта Чи можна здобути другу вищу освіту безкоштовно?
Запитання та відповіді на нього

Чи можна здобути другу вищу освіту безкоштовно?

Sergey Teslenko
Скажіть, будь ласка, чи доступна вища освіта на бюджеті для тих громадян, що вже здобули вищу освіту до цього, навчаючись на контракті? Простіше: чи можна після контракту вступити на бюджет на 1-й курс? Дякую.

DOCENT
Це питання регулює Стаття 4. Закон України "Про вищу освіту"

Громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу
освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на
конкурсній основі в межах стандартів вищої освіти, якщо певний
освітньо-кваліфікаційний рівень громадянин здобуває вперше.

В новій редакції цього закону що можливо буде розглядатися у вівторок (8 квітня) пропонується в кінці додати слова "за кошти державного або місцевого бюджету".

Фактично, Ви своїм конституційним правом один раз здобути освіту певного ОКР безкоштовно ще не користувалися.

На мою думку, навіть чинну редакцію закону можна читати на Вашу користь.

Sergey Teslenko
Щиро дякую! Чекатиму на прийняття поправок.

Юлія Майстришин
Чи можна здобути другу вищу освіту на заочній формі навчання безкоштовно, одночасно навчаючись на стаціонарі по бюджетному замовленню на денній формі?

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!