Osvita.ua Запитання Вища освіта Чи потрібна друга вища освіта?
Запитання та відповіді на нього

Чи потрібна друга вища освіта?

вчитель
педагогічний працівник має вищу педосвіту (контрактна форма) "початкові класи та музика", посвідчення курсів підвищення кваліфікації з образотворчого мистецтва, біблітекаря. посідає посаду бібліотекаря в школі. має 12годин(всього) музики в 1-4 класах та образотворчого мистецтва в 1-7класах. згідно Закону України вимагається фахова освіта. чи відповідає вимозі Закону наявність у працівника посвідчення бібліотекаря? чи треба отримати другу освіту стосовно бібліотекаря? якщо треба, яка форма другої освіти буде: бюджетна чи контрактна? на підставі якої освіти можливо отримати другу освіту (бібліотекаря )- середньої чи вищої?дякую

Вилен (МОДЕРАТОР)
Якщо людина вже прийнята на посаду, то який сенс взагалі про це думати?

вчитель
прийнята на посаду бібліотекаря на підставі курсів.але курси -це не фахова освіта, як вимагає Закон. працівник хоче бути впевненим у своєму майбутньому, тому що вже декілька разів йому про це натякнули (хоч я не згодна -курси і атестація дають право посідати посаду бібліотекаря).дякую

Вилен (МОДЕРАТОР)
п.4.6.

вчитель
ще раз дякую.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!