Запитання та відповіді на нього

Чи можливо перездати предмети на вищий бал?

Oleh
В 2012 році закінчив вищий навчальний заклад та отримав диплом бакалавра. На даний час виявилось бажання здобути освітньо-кваліфікаційний рівень магістра. Однак в обраному мною навчальному закладі в умовах вступу зазначено, що середній бал додатка до диплому бакалавра повинен складати не менше 4.5 бала, а у мене 4.2 бала. Чи можливо перездати будь-яку дисципліну, із додатку до диплому бакалавра та отримати новий додаток, вже із вищим середнім балом? якщо так, то яким чином це зробити?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Ні, це неможливо. Хоча дійсно такі вимоги є. Наприклад, в академії прокуратури. Хоча, якщо мова йде про цей заклад, то я б порадив би закінчити десь за рік спеціалітет, а потім на базі спеціалітету поступати в магістратуру академії прокуратури, при цьому там передбачений бюджет і для цієї категорії.

Oleh
Так. Мова йде про академію прокуратури. Однак в умовах вступу в цей заклад зазначено, що на денну форму навчання приймаються особи на основі освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр та з додатком до диплома не менше 4.5. У мене також наявний і диплом спеціаліста із високим середнім балом в додатку. Мене цікавить чи можливо поступати в академію прокуратури на денну форму навчання на основі спеціаліста,а не бакалавра?

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua