Запитання та відповіді на нього

Чи правомірні дії кирівництва коледжу?

Ольга Овчинникова Гордун
Дочка навчається на останьому курсі Подільського державного агротехнічного університету по спеціальності ветиренар державна форма навчання.Инв. 3 груп..Всім студентам видані на руки договори для працевлаштування..Студенти повинні знайти підприємства самостийно і оформити договір негайно..Оформленний договір потрібно надати у коледж .бо диплом не буде виданний на руки..І треба повернути кошти за навчання..Чи повинна держава забеспечувати дітей інвалідів працевлаштуванням ? Якщо держана форма навчання ?І чи правомірне не повернення диплому?Насильницке оформлення ціх договорів при цій ситуації. З просто неможливим працевлаштуванням через брак вакансій у цій сфері.

DOCENT
Ні не правомірні.
Абзацом третім п. 3.12.3.5. Положення про організацію навчального процесу у ВНЗ передбачено що:

Студенту, який захистив дипломний проект (роботу), склав
державні екзамени відповідно до вимог освітньо-професійної
програми підготовки, рішенням державної комісії присвоюється
відповідно освітній рівень (кваліфікація), видається державний
документ про освіту (кваліфікацію).

Крім того почитайте Порядок працевлаштування випускників ВНЗ

NataH
Можу сказати одне, що ні в якому разі не слід приносити договори про те що вас"начеб-то беруть" на роботу, тому що в разі того, як ви будете звертатись до центру зайнятості, вас попросять принести довідку, що ви закінчили заклад, в самому закладі такої довідки вам не нададуть- все це і робиться лише для того щоб випускник не зміг стати на облік в центр зайнятості після закінчення вузу в разі того, якщо самостійно не зможе знайти роботу, а щоб вуз не лишився затвердженного бюджетного замовлення, особисто я і була в такому випадку- розповідаю з власного досвіду.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!