Запитання та відповіді на нього

Чи можна одночасно навчатися в двох ВНЗ?

Добрый день! Учусь на двух факультетах параллельно (на очной и заочной форме обучения) с разницей в 1 курс. на очном - 4, на заочном - 3 год обучения. Могу ли я поступить в этом году на 5 курс, но также на заочною форму обучения. Могут ли возникнуть какие-либо при этом проблемы?

DOCENT
В цілому інформації в Вашому питанні не достатньо для надання відповіді.

Що мається на увазі під "5 курс" - на 1 рік навчання на ОКР магістра або спеціаліста?

Якщо в цьому році Ви отримаєте диплом бакалавра, то Ви матимете право вступати на навчання на ОКР магістра або спеціаліста на підставі базової вищої освіти. Потрібно буде скласти фаховий вступний іспит. (Крім того для навчання в магістратурі потрібно скласти екзамен з іноземної мови.)

Підготовка магістрів і спеціалістів, ведеться за спеціальностями, які відповідають певним напрямкам підготовки, які в свою чергу входять до певної галузі.
Якщо Ви отримаєте базову вищу освіту з іншої галузі, ніж та, до якої належить омріяна спеціальність, Ви навряд чи зможете скласти фаховий вступний іспит і потім успішно виконувати навчальний план.

Якщо ж для отримання ОКР бакалавра на заочній формі навчання з Вашого напрямку термін навчання 5 років, то як ви собі уявляєте можливість "перестрибнути" з 3 на 5?

Специальности разные. Я учусь на заочной форме обучения на втором высшем образовании, в этом году же хочу поступить на 5 курс на заочку по первой специальности, на которой на данный момент учусь на дневной форме обучения на 4 курсе. Т.е. возможно параллельно получать две специальности на заочной форме обучения? Попросту говоря, могу ли я учиться на 4 курсе на заочной форме по одной специальности, и на 5 курсе на заочной форме другой специальности?

DOCENT
В такому випадку ніяких обмежень.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua