Osvita.ua Запитання Вища освіта Чи можливо перевестись на платне навчання з одного ВНЗ до іншого?
Запитання та відповіді на нього

Чи можливо перевестись на платне навчання з одного ВНЗ до іншого?

Viksi Redkovets
я учусь на 1 курсе в университете на специальности "реклама и связи с общественностью",но чувствую,что хочется больше творчества.можно ли перевестись на второй курс в другой универ,вот правда на другую специальность "журналистика".или же нужно только на эту же специальность,которая сейчас?
буду рада любому ответу.спасибо:)

DOCENT
п.4 Стаття 45 Закону України "Про вищу освіту" визначає можливості для переведення:
4. Особи, які навчаються у вищих навчальних закладах, можуть
бути переведені з:

одного вищого навчального закладу до іншого вищого
навчального закладу;

одного напряму підготовки на інший напрям підготовки в межах
однієї галузі знань;

однієї спеціальності на іншу спеціальність в межах одного
напряму підготовки.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!