Osvita.ua Запитання Вища освіта Який "статус" має диплом про перепідготовку?
Запитання та відповіді на нього

Який "статус" має диплом про перепідготовку?

Олена Китаєва
Добрий вечір!
Дуже цікавить питання щодо прав, які надаються з отриманням диплому про перепідготовку. На разі, маю диплом про перепідготовку (така синя "розкладушка", щоб зрозуміліше, а не пластик) з кваліфікацією "спеціаліст з міжнародного права". Також маю диплом магістра політології (пластиковий) як первинна освіта. Цікавить, чи маю право вступати до аспірантури з міжнародного права на бюджет? Або магістратури.
На жаль, пошук на сайті Міносвіти не дав результатів, та і у переліку вимог до аспірантів на сайтах ВИШів теж нічого не зазначено. :(

Глеб Любовицкий
Диплом з перепідготовки свідчить про те, що у вас є додаткова спеціальність. Причому юридично вона рівноправна зі спеціальністю за базовою освітою і дає право займатися відповідним видом діяльності.

Глеб Любовицкий
Диплом специалиста (о переподготовке) дает Вам право поступать в аспирантуру на бюджетное обучение. Можете поступить в магистратуру по данной специальности (международное право), но только на коммерческое обучение, т. к. данный диплом свидетельствует о том, что вы имеете образовательно-квалификационный уровень специалиста, т. е. полное высшее образование по специальности "Международное право". Согласно требованиям правил приема в ВУЗы, поступать в магистратуру на базе специалиста можно только на коммерческое обучение.

Олена Китаєва
Дуже дякую за відповідь)

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!