Запитання та відповіді на нього

Чи можна отримувати одночасно ОКР бакалавра i молодшого спецiaлiста за рахунок бюджету?

Студент
Я навчаюсь в коледжi на бюджетi денне на базi свiдоцтва за 9 класiв квалiф. Молодшого спецiалiста з бух.облiку,в коледжi на заочному на контрактi (копiя атестату) квалiфiкацiя молодшого спецiалiста з правознавства i на заочному в унiверситетi(оригiнал атестату) бакалавр фiлологiя.Коли вступала я консультувалась з юристами i вiдповiдь була однозначно порушень нема,так як рiзнi освiтньо квалiфiкацiйнi рiвнi. Хочу ще раз пересвiдчитись чи не порушую законодавство,чи маю право вчитись на бюджетi вколеджi i в унiверситетi ?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Погоджуюсь з тими, хто вас консультував.

Леся Манакова
Згідно Закону, безкоштовно можна отримувати освіту, коли кваліфікаційний рівень здобувається вперше. Отже, Ви не порушуєте закон, бо всі ці рівні здобуваються вперше, а другий молодший спеціаліст на контракті.

DOCENT
Хоч Ваша ситуація і є досить нестандартною, та якщо Ви вже навчаєтесь, то на мою думку Вам немає про що турбуватись. У Вас все законно.
А от у тих, хто захоче так робити у майбутньому, можуть виникнути технічні проблеми. Всі накази про зарахування на навчання зараз повинні проходити через ЄДЕБО. Я не певен, що розробники цієї бази врахували можливість такої нестандартної ситуації.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua