Запитання та відповіді на нього

Можно ли поступить в ВУЗ на заочное без ЗНО, если у меня диплом выпуска1996 года?

Инна СысаНосаль
Одни твердят можно, другие предлагают регестрироваться и здавать ЗНО. Как быть?

aladdin85
«До категорій осіб, які мають право брати участь у конкурсі за результатами зовнішнього незалежного оцінювання або за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів за власним вибором, належать...особи, які здобули повну загальну середню освіту у 2007 році і раніше...вибір здійснюється вступником під час подання документів». (пункт 2 розділу VIII Умов прийому-2014).

Вилен (МОДЕРАТОР)
Ви самостійно визначаєтесь як вам поступати: можна здати ЗНО, а можна здавати вступні іспити. Як на мене, то варто спробувати здати ЗНО, а потім визначатись подавати ці результати чи здавати вступні іспити.

Леся Манакова
У мене Атестат 1998 року. В 2013 році я здавала вступні іспити у ВУЗі, здала їх добре, але всеодно не вистачило балів для бюджету. В 2014 році здаватиму ЗНО - це краще, ніж іспити. Вступні іспити можно здати лише в 1-2 вишах, бо їх дати і час співпадають. А результати ЗНО можна подавати в 5 ВУЗів на 3 спеціальності в кожному. Тобто вступити по ЗНО набагато більше шансів, ніж по іспитам. Навіть, якщо іспити були б в різні дні і часи, то дуже важко за короткий час (з 21 по 31 липня) здати іспити з 3-х предметів по кілька разів. В одному ВУЗі ви здаєте 3 іспити, в іншому 3, ще в одному 3 - а ще перед кожним іспитом консультація на якій дають перепуску на екзамен. А ЗНО здав 1 раз і подавай хоч в 5 ВУЗів на 3 спеціальності. ЗНО - не корумповано. На іспитах можлива корупція.

Леся Манакова
Але, якщо раптом завалю ЗНО, буду здавати по вступним іспитам. Закон не забороняє.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!