Osvita.ua Запитання Вища освіта Чи можна після закінчення 1-го курсу перевестись в інший вуз на іншу спеціальність?
Запитання та відповіді на нього

Чи можна після закінчення 1-го курсу перевестись в інший вуз на іншу спеціальність?

Чи можна після закінчення 1-го курсу перевестись в інший вуз на іншу спеціальність?

aladdin85
Частина четверта статті 45 ЗУ "Про вищу освіту":
«Особи, які навчаються у вищих навчальних закладах, можуть бути переведені з:
- одного вищого навчального закладу до іншого вищого навчального закладу;
- одного напряму підготовки на інший напрям підготовки в межах однієї галузі знань;
- однієї спеціальності на іншу спеціальність в межах одного напряму підготовки.
Порядок переведення осіб, які навчаються у вищих навчальних закладах, визначається [МОН]».
Думаю, Ви знайшли відповідь на своє запитання.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!