Osvita.ua Запитання Вища освіта Чи можна бюджетника за неуспішність перевести на платну форму навчання?
Запитання та відповіді на нього

Чи можна бюджетника за неуспішність перевести на платну форму навчання?

Андрій
Чи можна державника за неуспішність перевести на платну форму навчання?

Andriy Okhrimovskyy
Відповідно до статті 45 Закону України "Про вищу Освіту", . Не виконання навчального плану, це в тому числі і не складання у встановленні графіком навчального процесу іспитів чи заліків, або ж "не успішність". Якщо ж студент написав заяву, що бажає продовжити навчання за рахунок власних коштів, то за такої ситуації, комісія з перескладання іспиту "МОЖЕ ПОМІТИТИ", якісь знання з предмета по яку є академічна заборгованість у студента і його/її не буде відраховано з ВНЗ.
Іншими словами, законного способу просто перевести (із заборгованістю) - не існує. Але за Вашим бажанням, може статися і так.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!