Запитання та відповіді на нього

Когда студентам дается отсрочка для армии?

Valya
Парню 19 лет, есть диплом младшего специалиста. Осенью призыв, если он будет учиться в ПТУ, заберут ли его в армию?

aladdin85
«Відстрочка від призову на строкову військову службу для здобуття освіти на весь період навчання надається громадянам призовного віку, які навчаються:
у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах з денною формою навчання. У разі досягнення такими призовниками 21-річного віку відстрочка втрачає силу» (ч. 8 ст. 17 ЗУ ВО:ВС).
Как видите, ПТУ освобождает от армии до 21 года. Если в этом году действительно будет последний призыв, то Вам недолго осталось "отмучиться".

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!