Запитання та відповіді на нього

Чи потрібно відпрацьовувати після закінчення контрактної магістратури?

Тетяна
Якщо після навчання за державний кошт на бакалавраті, студент вступив до магістратури на контракт, чи повинен він потім відпрацювати 3 роки на держпідприємстві? І чи правомірно вимагати довідку про саме таке працевлаштування для отримання диплому магістра?

aladdin85
Наскільки мені відомо, після завершення контрактної магістратури не потрібно відпрацьовувати три роки на підприємстві. Але думаю, що інші користувачі нададуть більш розширену та деталізовану відповідь.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Шановна Тетяно! Вам абсолютно правильно написав aladdin85, що після закінчення платної (контрактної) магістратури вам не потрібно відробляти три роки, - доповню його думку - навіть якщо ви до того закінчили бюджетний бакалаврат.

Ніяких довідок щодо відпрацювання ніхто від вас не має права вимагати, адже ваші зобов"язання (якщо такі і були) стосувалися бакалаврату і логічно було б не видати вам диплом бакалавра, оскільки ви здобували цей освітній рівень за кошти держави, а цього не відбулося.

Що стосується магістратури, то держава не фінансувала здобуття вами цього рівня. Ваше навчання було профінансовано за рахунок родини, а не держави. Отже, якщо ви комусь щось і винні, то це лише власній родині.

Щиро бажаю вам, Тетяно веселого навчання, успішного закінчення магістратури та гарного працевлаштування! Сподіваюсь, що зміг вам надати вичерпну відповідь на запитання.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!