Запитання та відповіді на нього

Чи можна навчатись за рахунок бюджету у двох ВНЗ одночасно?

Ірина
Чи можна навчатись за рахунок бюджету у двох ВН закладах одночасно?

Вилен (МОДЕРАТОР)
ЗАКОНОДАВСТВОМ України передбачено, що безоплатно особа може здобути один і той же рівень освіти один раз, а тому відповідь на ваше запитання: ні, не може.

Окрім того є чисто практичні перепони: у ВНЗ, де ви навчаєтесь на бюджеті мають бути оригінали документів про освіту, сертифікати ЗНО.

Хоча, наприклад, якщо ви поступаєте в технікум на молодшого спеціаліста на базі свідоцтва за 9 клас, а в інститут на заочку на базі атестата на бакалавра, то такий варіант не суперечить законодавству і можна навчатись на двох бюджетах.

Можливо, є ще якісь варіанти, які я не врахував.

Иван Соболев
Ну а чисто практически как будет проходить обучение на дневной форме в двух ВУЗах (даже если бы по законодательству было разрешено)?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Є вузи, де навчання в другу зміну.

Ірина
"Чи можна навчатись за рахунок бюджету у двох ВН закладах одночасно?"
Уточнюю: ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ (?)

Вилен (МОДЕРАТОР)
Ні.

Ирина Пилипейко
Помогите, пожалуйста, очень важно!!! Такая ситуация: я студентка 2го курса (заочно, бюджет) одного ВУЗа, в будущем году хочу поступить в другой ВУЗ (дневное, бюджет). Что мне нужно сделать? Первій ВУЗ бросать не хочу. А во втором мне обязательно нужен бюджет! Поможет, если я в первом вузе переведусь на контракт??? Будет ли это считаться после 2х лет обучения "потраченной попыткой" на бесплатное образование??? Спасибо!

В.Сєргєєва
Однозначно - не можете. К тому же, согласно законодательству, вас могут обязать вернуть потраченніе на вас деньги при обнаружении нарушений закона.

Kate Online
ні. і одному лише

Олька Фіялковська
Скажіть будь ласка, а чи можна навчатися в училищі після 11 і у ВНЗ одночасно на бюджеті? і чи взагалі можливо там і там одночасно навчатися??

Вилен (МОДЕРАТОР)
Теоретично, можна, а практично - ні, адже, там, де навчаєшся на бюджеті, мають бути оригінали документів.

Маша Гонтарук
скажіть будь ласка, якщо я навчаюсь на заочні формі навчання на 4 курсі (платне) спеціальність "облік та аудит" чи можу я поступати в інший вуз на заочну форму навчання на спец. " початкова освіта" і чи потрібно для цього здавати ЗНО?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Так, у цьому році для цього потрібне ЗНО.

Kate Online
Може бути, що ЗНО не треба. Дізнавайтесь у вузі

Илья Кунченко
Скажіть будь ласка, чи можна навчатися в технікумі на базі 9 класів(контракт) та у ВНЗ(бюджет) на денних формах навчання?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Илья Кунченко, а зараз ви навчаєтесь в технікумі? Якщо начаєтесь, то можна.

Илья Кунченко
Так зараз я навчаюсь у технікумі, але чи не заперечить Єдина база даних студентів?

Анастасия Мацко
Добрый день! Подскажите пож могу ли я поступить в техникум на бюджет, если ранее я училась в нем на контракте(поступала после 9 го класса- на базе свидетельства), а теперь хочу поступить на бюджет на базе - атестата. Заранее спасибо

Вилен (МОДЕРАТОР)
да

Stud.2014
Здравствуйте! А если я буду учиться на специалиста на бюджете, а потом захочу перейти на магистра на контракт, таким образом продолжив учебу?

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua