Запитання та відповіді на нього

Як швидко відчисляють з вузу?

Олександр
Як довго чекати підтвердження заяви на відчислення з університети за власним бажанням. Я декілька годин назад задавав питання про те, чи можно забрать документи з бюджету на контракт після 11 числа. Ви мені порадили, що в цьому випадку так просто оригінали не можна забрати, тобто потрібно відчислятися з вузу. Як довго триває ця процедура, оськільки мені потім потрібно буде дуже швидно завести документи до іншого вузу на контракт? Годину-дві?

aladdin85
Процедуру відрахування раджу Вам дізнатись у тому ВНЗ, куди подаватимете оригінали, адже вона може відрізнятись у різних навчальних закладах. Про довші терміни забирання оригіналів після 11 серпня минулого року багато писали на форумах та в соціальних мережах. А у той ВНЗ, де контракт, Вам мають надати хоча б кілька днів для привезення документів.

Вилен
Якщо ви поступаєте на контракт, то оригінали вам для цього не потрібні, а тому ви заключаєте контракт незалежно від того, як довго вам будуть повертати оригінали.

aladdin85
Чому тоді у низці ВНЗ (приватних) у правилах прийому подання оригіналів зазначена як обов'язкова умова зарахування? Виняток робиться лише для паралельного навчання.

Вилен
Запитайте про це у них.

aladdin85
Це я до того, що треба читати правила прийому, і якщо буде невідповідність вимогам, викладеним там, приватні ВНЗ можуть не зарахувати особу.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua