Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Vlad Bibifsefs
могу ли я использовать сертификат ЗНО 2018 в 2019 году ? 

могу ли я использовать сертификат ЗНО 2018 в 2019 году ?

Vitalia Isaeva
Регистрация на ЗНО в случае отсутствия паспорта 

Добрый день уважаемое Образование! Очень прошу вас помочь в поиске ответа на вопрос о регистрации на ЗНО в случае отсутствия паспорта. Вам пишет сестра будущей участницы ЗНО, Виталия. Дело в том что моя сестра не имеет паспорта и в ближайший год не имеет возможно его сделать. Ей 16 лет, но наши родители в данный момент проживают за границей. В связи с этим по законодательству Украины ей не могут выдать паспорт. В итоге она без паспорта, и в таком случае не может зарегестрироватся на ЗНО без него, потому что не подпадает под категории что описаны у вас здесь в статье http://ru.osvita.ua/test/advice/54303/. Очень прошу вас подсказать как быть в этой ситуации, может ли она подавать документы за ЗНО со свидетельством о рождении в таком случае? _____________________________________________________________________________ С уважением, Виталия Исаева!

Sonya Polischuk
Доброго дня.Якщо я випускник середньої загальної освіти ще у 2000 році, які умови вступу на заочну форму навчання. 

Які умови вступу тим хто школу закінчив у 2000 році.На заочне навчання.

Абітурієнт
Правила... 

Правила

Marina Radionova
Повертаючись до аудіювання. 

На моє попепереднє запитання щодо відповідальності якості аудіювання на ЗНО з англійської 2018р. "доцент" відповівів "школа, в якій проводилося тестування". Наступне моє запитання : чому школа? ЗНО - це даржавне загальноосвітнє дійство. Воно має бути сплановано, організовано, перевірено і контрольоване!!!!!!!!!!!! Ким? Ну, певна річ, не школою, яку призначили "черговою" на цей рік. Наголошу, якість звуку на ЗНО з англійської в школі № 274 м. Києва - незадовільна. Школу не звинувачую. (Наголошую!!!!!!!!!!!!!!). Хтось з якогось переляку придумав аудіювання в цьому році. А продумав, як саме воно буде відбуватися? І це ми в Києві, столиці. А що відбувається в інших селищах-містах????? Теж школа контролює?

Marina Radionova
Аудіювання на ЗНО з англійської 

Доброго дня. Підскажіть, а хто тестував проект "аудіювання", окрім як на тестових ЗНО? Хто гарантує якість звуку на аудіюванні?

Elena Sus
Непосещение ЗНО 

Можно ли не присутствовать на 4-м ЗНО, если его результаты не подаются в качестве ДПА?

Надя Левченко
Запрошення-перепустка на ЗНО з української мови. 

Доброго дня. Коли можна роздрукувати запрошення-перепустку на ЗНО з української мови та літератури? На моїй інформаційній сторінці розміщено лише запрошення на математику. Я не зустрічала попереджень про те, що перепустки будуть відсилатися поетапно. Дякую.

Надя Левченко
Запрошення-перепустка на ЗНО з української мови.... 

Запрошення-перепустка на ЗНО з української мови.

влад
не отримав сертифікат 

не отримав сертифікат до ЗНО.

Nova Sekai
Добавление предмета 

Сначала планировала поступать на программирование в КПИ и выбрала для сдачи математику и физику, теперь передумала и решила на кинотелеоператорство, а для этого нужна история Украины. В лицее сказали, что добавлять уже ничего нельзя. Как быть? Можно будет подавать документы с физикой и математикой и рассчитывать на баллы с конкурса?

Наталія Гладка
Не встиг подати заяву на участь в ЗНО. 

Доброго дня! Минулого року було оголошено, що результати ЗНО-2017 будуть дійсні і в 2018. Тому абітурієнт, вдало здавши ЗНО, вступив на спеціальність філологія(переклад). В цьому році хотів по результатам ЗНО-2017 подати заяву на вступ до історичного факультету. Тепер виявляється, що англійську за 2017 слід перескладати, а заява не подана. Чи є ще можливість подати заяву на додаткову сесію?

Dmitri Zabirnik
Запрошення на ЗНО 

Добридень. Підкажіть будь ласка,що робити у випадку,коли людина не встигла забрати запрошення на ЗНО з пошти?Чи є можливість повторно зробити запит і як ця процедура відбувається?

Лариса Беренська
копія документа про повну загальну середню освіту 

донька навчається у педагогічному коледжі - копію атестата про повну загальну середню освіту не дають,кажуть що не мають право і віддадуть атестат разом з дипломом ( і робіть копії скільки потрібно).Дають довідку що вона є студенткою педагогічного коледжу. Чи зареєструють нас з цією довідкою на ЗНО?

Lamiya Shap
нет моего колледжа 

Учусь в колледже машиностроительном (ДНУ) имени Олеся Гончара,но его в списке нет.Точнее он то появляется,то исчезает

Влад Гончаров
Сертификат 2016 года 

Я могу с сертификатом зно 2016 года поступить в вуз в 2018 году ? На сайтах написано, что сертификат будет действителен до 2019 года

Elga Khomanchuk
При реєстрації на ЗНО мені потрібно подавати копію атестату чи можна довідку з місця навчання? 

Зараз закінчую навчання в університеті (останній семестр, здобуваю бакалавра). Далі збираюсь вступати на 1 курс іншої спеціальності. Чи потрібно мені в пакеті документів на реєстрацію у ЗНО надсилати копію атестату (знаходиться в університеті) чи я можу взяти довідку з місця навчання? (опираюся на пункт 3. цієї статті http://osvita.ua/test/advice/54302/)

Nikolay Zhukovski
Англійська мова є обов'язковим предметом при здачі ЗНО 2018? 

Обов'язкові предмети при здачі ЗНО 2018..

morag
использование сертификатов разных годов 

если есть зно по украинскому 2016, могу ли я сдавать только два зно и использовать результат по украинскому из сертификата 2016

Тимофій
Термінове питання щодо реєстрації на ЗНО 

Доброго дня. Я зареєструвався на ЗНО під категорією "Випускник минулих років". Я заповнив заяву на картці, наклеїв 2 фотографії, зробив копію пасторта і усе зробив, як потрібно. Що мені далі робити? Може ще якихось документів не вистачає? Куди відправляти документи? У якому конверті з якими марками? Якою поштою? Я знаю, що потрібно відравити у Одесу, але не знаю на яку адресу потрібно відправляти. До речі, я навчаюсь у коледжі після 11 класу, але хочу перездати ЗНО. Чи потрібно мені брати довідку, що я навчаюсь у коледжі та відправляти її в УЦОЯО? І ще одне питання: нічого, що у реєстраційній картці я позначив адресу свого коледжу, щоб туди прийшов мій сертифікат? Чи потрібно було відмітити адресу, де я проживаю? Хочеться все прояснити, щоб потім не було питань. Допоможіть мені, будь ласка. Дякую за відповідь.