Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Влад Ткаченко
Мне не выслали сертификат 

10 числа вместе с другом отправили документы на ЗНО в Днепропетровский региональный центр,16 числа в разделе "состояние регистрации" написано, что я зарегистрирован на ЗНО 2017 16 марта. но вот проблема в том,что ничего не написано про то ,что мне выслали сертификат, хотя у друга все впорядке... Как мне узнать выслали ли мне сертификат и как мне его получить если там не указано почтового индекса ?

Diana Panchuk
Якщо я відправила документи 16.03.17, то немає ніяких проблем? 

Доброго дня. Реєстрація до 17.03.17, це стосується лише сайту? Я сьогодні самостійно надіслала документи, і центр оцінювання отримає їх приблизно через 2-3 дня. Якщо я їх відправила 16.03.17, то немає ніяких проблем? Буду вдячна за відповідь!

Светлана Ботвина
Дата регистрации по 17 марта включительно?Если я зарегистрировалась 16.03, а письмо отправляю 17.03 - укладіваюсь ли я в єтот срок? Спасибо 

Если я зарегистрировалась 16.03, а письмо отправляю 17.03 - укладіваюсь ли я в єтот срок? Спасибо

Мария Обертас
могу ли я зарегистрироваться на основе справки о том, что что я училось два года в колледже? 

если я отправлю справку, могут ли меня допустить до ВНО?

Костя Тесленко
До 17 числа треба відпративити лист , чи це з урахуванням часу на доставку 

Сьогодні 14 березня і я ще не встиг відправити лист реєстрацію , 17 це останній день коли можно відправити чи останній день коли ви приймаєте лист . І що мені робити якщо лист до 17 не встигне до вас дійти ?

Мария Обертас
У меня нет атестата о полном среднем образовании. Могу ли я подать документы на основе выписки из колледжа, где я училась? 

У меня произошел конфуз, мне не отдают мои документы, не только об образовании, еще много разных. Так вот, я могу взять выписку из коллежда, в котором училась год назад. Могу ли я по ней зарегестрироваться?

Мария Обертас
У меня нет атестата о полном среднем образовании. Могу ли я подать документы на основе выписки из колледжа, где я училась? 

У меня произошел конфуз, мне не отдают мои документы, не только об образовании, еще много разных. Так вот, я могу взять выписку из коллежда, в котором училась год назад. Могу ли я по ней зарегестрироваться?

Аня Пастушок
реєстрація 2 рази?! 

чи можна реєструватися на ЗНО 2 рази якщо перший раз неправильно записали заяву а файл удалений?

AnonimShakespeare
Який з предметів оберуть при вступі ? 

В мене є сертифікат 2016 року, де є англійська мова, але так як я збираюсь здавати ЗНО 2017, то, ще буду складати математику(предмет, якого немає в сертифікаті за 2016) і фізику(цього предмета теж немає в сертифікаті за 2016 рік), або англійську ще раз. То ось, власне, запитання: в університет потрібно обов*язково математика (і на вибір фізика або англійська), якщо я буду здавати або фізику, або англійську ще раз, чи буде при вступі враховуватись той предмет, де бал ЗНО є більшим ?

AnonimShakespeare
Відправка документів 

Чи можна відправляти документи для реєстрації на ЗНО 2017 Новою Поштою ? І щоби сертифікат мені прийшов теж Новою Поштою ?

Сергей Олександрович
З поводу зно 

Які предмети треба на зно щоб вступити в університен на фчителя фізичної культури

Александр Лыс
Почему так мало людей достоверная ли информация ? 

Общее количество зарегистрированных участников - 267 172 человека. Это за 2016 год, не может быть что бы в 2017 было 70000

AnonimShakespeare
Як зареєструватися лише на один предмет, якщо всі інші є в сертифікаті за 2016 рік ? 

Як зареєструватися лише на один предмет, якщо всі інші є в сертифікаті за 2016 рік ? Наприклад, укр.мова та література, є в мене в сертифікаті за 2016, але ж якщо реєструватися лише на одие предмет, якого немає в сертифікаті за 2016, то на інші, що, не іти ?

Кіт Маріна Миколаївна
Як зареєструватися на ЗНО з біометричним паспортом?? 

ЗНО

Людмила Путрегай
Нет паспорта 

Подскажите, как можно выйти из ситуации, если ребенку исполнилось 16 лет в июне 2016г., но он не получил паспорт и не успевает до окончания регистрации на ЗНО - 17 марта 2017г.?

Влад Бровдій
Дата в реєстраційній картці 

Мене цікавить таке питання, якщо я зареєструвався на сайті 15 лютого а заяву в реєстраційній картці написав 17 лютого, то яку дату мені вказувати в реєстраційній картці ?

вадим
как зарегестрироваться на пробное ЗНО 

могу ли я зарегестрироваться на пробное ЗНО 19 февраля

Светлана Петренко
можно зарегестрироваться на зно по загранпаспорту ? 

можно на зно регестрироваться по загранпаспорту ?

Anna
Зарахування ЗНО як ДПА 

Планую складати 4 предмети на ЗНО. Не знаю які 3 предмети зареєструвати як ДПА. Складаю іспити: Укр. мови ,Історія, Математика, Англ.мова. Як ДПА обираю 1-укр 2-історія 3-? Чи маю право обрати математику замість англійської ?