Osvita.ua Запитання ЗНО Реєстрація на ЗНО Чи можна зареєструватися лише на один предмет?
Запитання та відповіді на нього

Чи можна зареєструватися лише на один предмет?

Артем Калягин
Можно ли зарегистрироваться только на один предмет в этом году, а остальные результаты взять из ВНО 2013 года для перепоступления в университет?

DOCENT
Так.
п.6 Розділу VI Умов прийому до ВНЗ

6. Вступники мають право подавати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, виданий у 2014 році, або сертифікати чи їх дублікати, видані у 2013, або 2012, або 2011, або 2010, або 2009, або 2008 роках.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!