Osvita.ua Запитання ЗНО
Запитання
Lera
Можно ли в регистрационной карте указать адрес учебного заведения для получения официальной кореспонденции 

При заполнении регистрационной карты можно ли указать адрес учебного заведения для получения официальной кореспонденции

Вікторія
ЗНО с инвалидностью. ЗНО без ДПА 

1. Я не сдавала ДПА по состоянию здоровья, смогу ли сдать ЗНО и поступить?(так же мне надо специальные условия, я на инвалидной коляске). Если смогу, то какой документ мне надо будет отправить вместе со всеми в УЦОЯО? Я где-то прочитала что если я не сдавала ДПА, то не смогу сдать ЗНО, поэтому возник такой вопрос. 2. И ещё один вопрос, можно ли мне не сдавать ЗНО если у меня Несовершенный остеогенез?(его я в списке не видела). Если я могу не сдавать ЗНО, то к кому мне обратиться за специальной справкой и кому мне ее потом отдавать? Спасибо за ответ.

natala
Про результати ЗНО по району. 

Директор звинувачує вчителя у поганих результатах зно з предмету. Вчитель звернулась до РВО з проханням надати порівнялний аналіз ЗНО З ПРЕДМЕТУ ПО ШКОЛАХ району . Сказали самі здобувайте на сайті. Але вхід на сайт та сторинки шкіл по логіну та паролю . Вчитель не може знати всі логини та паролі. Як можна дізнатися про результати інших шкіл та порівняти роботу вчителів з предмету. Хто має право сласти таку довідку ?

natala
Про вибір учнями історії або математики для ЗНО. 

Директор школи примусила написати заяви учнями про вибір ЗНО з математики всім класом. Для вступу математика необхідна лише 4-ом учням з 15. Провели процедуру розмови з учнями без участі батьків та вчителя математики. Директор викладає історію . Як можно провести процедуру правильно з врахуванням інтересів учнів та школи.

Оксана Снигур
Зно для магістрів за спеціальністю Програмна інженерія 2019 

Скажіть будь ласка, за якою програмою буде проводитися ЗНО з англійської мови для магістрів за спеціальністю Програмна інженерія у 2019 році? Чи воно відрізнятиметься від ЗНО з других спеціальностей?

Юлiя Соколова
Могу ли я зарегистрироваться на магистратуру по месту жительства? 

Как влияет прописка при регистрации на зно для магистров? Я могу зарегистрироваться и пройти зно в области фактического места проживания, а не прописки?

Mary
Чи потрібно перебити фото для ЗНО якщо є певна зміна в зовнішності? 

Чи буде проблемою зміна зовнішності на ЗНО? Мається на увазі що на фотографіях для ЗНО у мене певний колір волосся. Чи можна змінити колір і чи доведеться переробляти фото?

Света Быцай
звільнення від дпа 

чи можливе звільнення від дпа за станом здоров'я для учня 11 класу? чи впливає звільнення від дпа на вступ до вишу?

Nani
Чи має право випускник складати ЗНО з трьох предметів і один з яких в форматі ДПА? 

Я маю на увазі чи можна скласти ЗНО з двух предметів в форматі ЗНО,а один в форматі ДПА?

palma3
Чи можу я з сертифікатом ЗНО 2018 вступати в університет у 2019 році? 

Наскільки я знаю, результати ЗНО 2018 дійсні 1 рік. Але тут https://ru.osvita.ua/vnz/consultations/faq/58967/ написано, що можна результати різних років, в тому числі і 2018 року, використати для вступу. Я буду ще раз вступати у цьому році, хоч я зараз вчуся вже на 1 курсі. Питання, мені треба ще раз здавати ЗНО чи підійдуть результати за 2018 рік?

Adamsr
допуск до ЗНО для учня, що має статус "постійне проживання за кордоном" 

Як врегульоване питання про доступ до ЗНО для учня, який зареєструвався, але виїхав на постійне місце проживання за кордон? Важливо отримати український атестат, але учень вже буде відрахований з навчального закладу у зв'язку з виїздом. Ми розглядаємо приїзд в Україну на період екзаменів, якщо це можливо в принципі. Який орган може відповісти по суті? (ми не обговорюємо питання із серії - нехай здасть, а потім виїжджає)

Анна Болгова
Де складати ЗНО - за місцем навчання чи за пропискою? 

Якщо дитина навчається в дистанційній школі в м.Одеса, а проживає та прописана в Києві, можливо складати ЗНО в Києві? Дякую

Маруся Хутро
ЗНО не за місцем реєстрації 

Чи можна скласти ЗНО (не ДПА) у іншому місті тимчасового проживання випускнику 2018р.?

Tanya Legka
Чи зараховуються додаткові 10 балів, якщо став призером iv етапу Вснукраїнської олімпіади у 10 класі, чи потрібно тільки в 11? 

Чи зараховуються додаткові 10 балів, якщо став призером iv етапу Вснукраїнської олімпіади у 10 класі, чи потрібно тільки в 11?

Наталія Зима
відрахування з технікуму за нездачу ЗНО 

Чи відраховуватимуть студентів технікумів у разі нездачі (низького балу) ЗНО?

Екатерина Манзюк
ЗНО у формі ДПА 

Обязательно ли это ? Влияет ли это на поступление ? Если я здаю украинский язык, математику и историю . Что будет идти как Дпа ?

Оля Савіцька
Які документи мають мати студенти, які повторно складають ДПА в формі ЗНО? 

В 2018 році студент здав ДПА в формі ЗНО на 2 бали. Атестат студенту видається з ДПА "Українська мова 2 бали"?

Kate16
Скільки дійсний сертифікат ЗНО 2019? 

Срок дійсності сертифіката ЗНО 2019?

Nickselend
Чи впливає 4 ЗНО (не ДПА) на золоту медаль 

Я решаю сдавать 4 ЗНО (математика, укр.мова, английский как ДПА и 4 предмет физика) У меня все оценки по предметам 10-12, то есть иду на медаль. Будет ли влиять оценка за 4 ЗНО (физика), которое я не ставлю как ДПА, на медаль. Например, если я сдам физику на 8 баллов, но в аттестате за год будет стоять 10, получу ли я золотую медаль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!