Запитання та відповіді на нього

Чи можуть студенти коледжів проходити ЗНО?

Дмитрий Мельниченко
Сын мой может сдавать ЗНО 2015 если учиться в колледже на 2-ом курсе и он ушел после 9 класса?после второго курса ему дадут аттестат о среднем образовании ,его допустят к ЗНО?

DOCENT
Атестат йому не дадуть, а мають замовити і зберігати в коледжі до завершення навчання.
Щодо можливості приймати участь в ЗНО, доведеться почекати оприлюднення порядку проведення ЗНО 2015


1.3. Предмети загальноосвітньої підготовки вивчаються у вищих навчальних закладах одночасно із дисциплінами освітньо-професійної програми підготовки молодшого спеціаліста під час перших двох курсів. Атестати про повну загальну середню освіту замовляються і одержуються вищим навчальним закладом в уповноваженого Міністерством освіти і науки України органу після закінчення студентом другого курсу (після повного опрацювання програми загальноосвітньої підготовки) і зберігаються в особовій справі
студента до закінчення ним навчання.

1.4. Разом з атестатом про повну загальну середню освіту видається додаток до нього, в якому зазначаються досягнення студентів у навчанні в балах (дванадцять, одинадцять, десять тощо). До додатка до атестата про повну загальну середню освіту заносяться усі предмети загальноосвітньої підготовки навчального плану вищого навчального закладу.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua