Osvita.ua Запитання ЗНО Нужно ли мне сдавать ВНО?
Запитання та відповіді на нього

Нужно ли мне сдавать ВНО?

Анна Алиева
закончила школу в 2007 году,некуда не поступала,хочу на дневное отделение правознавства.мне нужно сдавать вно?если нет то по каким предметом сдавать экзамен

DOCENT
Законом передбачено, що доступ до вищої освіти лише за результатами ЗНО.

Стаття 44. Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів

4. Прийом на навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра чи бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) здійснюється на основі повної загальної середньої освіти за результатами зовнішнього незалежного оцінювання знань і вмінь вступників та рівня їх творчих та/або фізичних здібностей з урахуванням середнього бала документа про повну загальну середню освіту.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!