Osvita.ua Запитання ЗНО Можно ли сдать ВНО, если уже сдавал его в 2011году?
Запитання та відповіді на нього

Можно ли сдать ВНО, если уже сдавал его в 2011году?

Александр Цупров
Я хотел спросить, возможно ли сдать ЗНО для поступления в ВУЗ в 2015 году, но после школы я уже его сдавал в 2011 году, и что для этого нужно?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Так, це можливо. Проте умов проведення ЗНо-2015 ще немає. Вам необхідно буде зареєструватись, прийти та здати. Вся інформація щодо ЗНо-2015 має з"явитись до кінця місяця.

Александр Цупров
Спасибо, а возможно будет поступить на бюджет если я уже училсян а бюджете?

DOCENT
Відповідь на це запитання міститься в статті 4 Закону України "Про вищу освіту"

Стаття 4. Право на вищу освіту

1. Кожен має право на вищу освіту.

Громадяни України мають право БЕЗОПЛАТНО ЗДОБУВАТИ вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі відповідно до стандартів вищої освіти, ЯКЩО певний ступінь вищої освіти громадянин ЗДОБУВАЄ ВПЕРШЕ за кошти державного або місцевого бюджету.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!