Запитання та відповіді на нього

Не погоджуюсь із варіантом відповіді: що робити?

Віка Коваль
У мене питання щодо 23 завдання. Ваш варіант "не дивлячись на", звісно, підходить, оскільки українська мова чітко розділяє "незважаючи на" та "не дивлячись на". Але варіант "попри", який, по суті, може стояти на місці пропуску теж підходить (тобто є правильним у контексті даного тестового завдання),тому що "попри" переважно не виділяється комами. У цьому реченні я не бачу жодних підстав для цих розділових знаків, які є в самому завданні.
Таким чином, однакого правильними є варіанти "не дивлячись на" та "попри". Перший - з точки зору морфології, другий - пунктуації.
Прошу пояснити мені Вашу точку зору.
Дякую.

DOCENT
Тут Вам навряд чи нададуть відповідь.
Якщо вона Вам дійсно потрібна, то можна порекомендувати звернутися до предметної комісії з української мови та літератури УЦОЯО.

VІІ. Результати зовнішнього оцінювання
6. Відповіді до завдань тесту ухвалюються предметною фаховою комісією в день проведення зовнішнього оцінювання з певного предмета. Це відбувається після завершення зовнішнього оцінювання в пунктах тестування. Ухвалені предметною фаховою комісією відповіді до завдань тесту розміщуються наступного дня на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Ольга
Нічого. Помилки знаходять кожний рік. Ще не чула, щоб задовільнили хочаб одне звернення.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua