Osvita.ua Запитання ЗНО Чи можна, щоб на руці був електроний годиник під час ЗНО?
Запитання та відповіді на нього

Чи можна, щоб на руці був електроний годиник під час ЗНО?

Саша Романов
Можна щоб на руці був електроний годиник під час зно?

DOCENT
Можна.

Але якщо у інструктора, старшого інструктора, або інших відповідальних осіб виникне підозра, що Ви користуєтетсь ним з метою списування, Вас позбавлять права участі у ЗНО з цього предмету і результат анулюють

4. Абітурієнт зобов'язаний:
10) протягом часу, відведеного для складання тесту:
е мати при собі засобів зв'язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування, а також окремих елементів, які можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв.

5. У разі порушення вимог, передбачених підпунктами 4, 7 – 10 пункту 4 цього розділу, абітурієнт позбавляється права на продовження роботи над тестом і на вимогу осіб, які організовують і проводять зовнішнє оцінювання, повинен здати бланки відповідей і залишити аудиторію, у якій проводиться тестування.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!