Osvita.ua Запитання ЗНО Если в сочинении по английскому указано в обращении и подписи имя, засчитают ли это сочинение?
Запитання та відповіді на нього

Если в сочинении по английскому указано в обращении и подписи имя, засчитают ли это сочинение?

Елена Першина Горбатко
Если в сочинении по английскому указано в обращении и подписи имя, засчитают ли это сочинение?

DOCENT
Написавши своє ім'я в бланку відповідей Ви порушили вимоги п.18 розділу VI.
Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році


VI. Проведення зовнішнього оцінювання

18. Кожен абітурієнт забезпечується тестовим зошитом, бланком відповідей типу А та бланком відповідей типу Б (використовується лише в тестах з української мови і літератури, російської та іноземних мов).
Бланки відповідей абітурієнта кодуються в його присутності спеціальними наліпками зі штрих-кодами та НЕ ПОВИННІ МІСТИТИ ІНШИХ ОЗНАК ПЕРСОНАЛІЗАЦІЇ.

Після завершення зовнішнього оцінювання в пункті тестування абітурієнт може отримати тестовий зошит для використання у власних цілях.

Лилия
нарушения никакого нет - подписать письмо НУЖНО по формату написани я письма другу. все равно - реальное имя написано или придуманное, главное, что его положено написать

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!