Osvita.ua Запитання ЗНО Чи варто мені здавати ЗНО, якщо відразу ж після нього мене заберуть в армію?
Запитання та відповіді на нього

Чи варто мені здавати ЗНО, якщо відразу ж після нього мене заберуть в армію?

Vladisslav Pervukhin
Слава Україні! Підскажіть, будьласка, що мені робити із ЗНО і взагалі із вступом до ВНЗ, якщо одразу ж після закінчення школи, 16.06.2014, у мене призивна комісія до армії, я хоч ЗНО встигну здати? бо останній залік тільки 20-го. і взагалі, чи варто?

DOCENT
У Вас день народження у березні.
Навіть, якщо б призов був як завжди з 1 квітня по 31 травня, все рівно існувала ймовірність того, що Вас призвуть.
Краще Вам обговорювати це питання на місцевому рівні з конкретними виконавцями.

Формально, якщо у Вас будуть сертифікати, то Ви все рівно зможете прийняти участь у конкурсі, якщо заяву на вступ подасте (або хтось із рідних подасть замість Вас) в електронному вигляді.
У разі рекомендації до зарахування для включення до наказу необхідно буде надати до приймальної комісії оригінали документів.

Тетяна
Героям слава! Тільки сьогодні читала в новинах, що учнів 11 класу, яким вже виповнилося 18 (чи виповниться найближчим часом) призивати до армії не будуть. Тому проходити тестування варто.

DOCENT
Повністю погоджуюсь.
Такі учні за умови призову у стандартні терміни (квітень - травень), мали б відстрочку на час навчання в школі до кінця травня.
А в червні уже були б без відстрочки, та призов би уже закінчився.

DOCENT
Абітурієнтам буде надано відстрочку від призову

Призовники, які до 31 липня 2014 року закінчують освіту в середній загальноосвітній школі або професійно-технічному училищі та надали у військкомати заяви про вступ на навчання до вищих навчальних закладів та довідку про реєстрацію для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) в червні поточного року, не будуть включені в план призову.


«У Розпорядженні рекомендовано обласним та Київській міській призовним комісіям за поданнями районних (міських) призовних комісій згідно ч.15 ст.17 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» давати відстрочку до чергового призову призовникам, які за результатами ЗНО можуть бути прийняті в вузи»

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!