Запитання та відповіді на нього

Какие реквизиты для оплаты изготовления дубликата сертификата ВНО?

Алексей Гайдай
Здравствуйте! Сдавал ЗНО в 2012 году. Сейчас вынужден делать дубликат сертификата в связи с его утерей, но реквизитов для оплаты я на сайте не нашел. Подскажите их пожалуйста.

DOCENT
Виготовлення дублікатів сертифікатів

Дублікати сертифікатів виготовляються за рахунок коштів замовника на підставі письмового звернення (далі – заява) абітурієнта (зразок) та надсилаються на адресу, зазначену в заяві.

До заяви необхідно додати:
копію паспорта або свідоцтва про народження, чи іншого документа, на підставі якого здійснювалася реєстрація учасника зовнішнього незалежного оцінювання (з поміткою “Згідно з оригіналом” та підписом абітурієнта);
копію платіжної квитанції про відшкодування витрат на виготовлення дубліката сертифіката (зразок);
сертифікат або його копію (якщо такі є).

На сайті УЦОЯО в розділі "Дублікати сертифікатів ЗНО" є посилання на зразок заяви та зразок платіжної квитанції з усіма реквізитами

DOCENT
У разі втрати або пошкодження сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнти за потреби можуть замовити їх дублікати. Дублікати сертифікатів 2008 та 2009 років видаються Українським центром оцінювання якості освіти. Для отримання дублікатів сертифікатів 2010 та наступних років необхідно звернутися до регіональних центрів оцінювання якості освіти (адреси подано в розділі «Регіональні центри»).

Оскільки Ви плануєте отримати дублікат сертифікату за 2012 рік, то Вам потрібно звернутися до регіонального центру до якого Ви надсилали заяву про реєстрацію на ЗНО.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua