Запитання та відповіді на нього

Яку кількість годин може викладати в школі аспірант?

Faith
Добрий вечір! Я навчаюсь стаціонарно в аспірантурі, що рахується як півставки роботи в університеті. Мені повідомили, що в іншій установі (у школі) можу працювати не більше, як на півставки. Скажіть, будь ласка, навчаючись стаціонарно скільки годин максимум я можу паралельно викладати в школі (я вчитель початкових класів)?
Дякую.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Вам правильно сказали щодо 0,5 ставки за сумісництвом.

Faith
тобто, не більше 9 годин? У такому разі я не можу взяти клас в початковій школі?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Можна взяти клас - 9 годин по тарифікації, а решту годин по заміні. Для сумісника в оплаті різниці між замінами та тарифікацією немає.

Faith
Дуже дякую за відповідь. Однак, будь ласка, скажіть, як це оформити й пояснити директору, так як про такий хід вперше чую. Завтра маю йти на бесіду з директором іншої школи відносно класу й хотілося б знати, як правильно вирішити це питання. Дуже хотілося б взяти клас, однак ситуація зі стаціонарним навчанням в аспірантурі створює проблеми. І, прошу, скажіть, заміна не стосується того, що не дозволяється більше 0,5 ставки, тобто проблем не буде, якщо її оформляти понад дозволеного часу і який документ це може засвідчити? Дякую!

Вилен (МОДЕРАТОР)
По тарифікації вам не можуть дати більше 9 годин, але існують ще заміни, в тому числі і по вакансії. І якщо дирректор школи бажає, щоб у грудні місяці клас не гуляв, то візьмить вас на роботу. Тим більше, що грудень, січень, березень, травень - не повні місяці, коли є навчання... Було б бажання.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua