Osvita.ua Запитання Середня освіта Права вчителя Чи має право магістр викладати у ВНЗ 1-2 рівня акедитації?
Запитання та відповіді на нього

Чи має право магістр викладати у ВНЗ 1-2 рівня акедитації?

Олег Олейник
Скажіть будь ласка маючи освіту магістр ("інжинер-дослідник" спеціалізація фірмовий сервіс) чи маю я право викладати у ВНЗ 1-2 рівня акредитації?

DOCENT
Стаття 55. Основні посади наукових, науково-педагогічних і педагогічних працівників вищих навчальних закладів та порядок їх заміщення

4. Посади педагогічних працівників можуть займати особи із ступенем магістра за відповідною спеціальністю.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!