Osvita.ua Запитання Середня освіта Права вчителя Чи буде отримувати особа наукову пенсію, якщо влаштується на роботу у коледж на педагогічну посаду?
Запитання та відповіді на нього

Чи буде отримувати особа наукову пенсію, якщо влаштується на роботу у коледж на педагогічну посаду?

Каріна
Скажіть будь ласка, чи буде отримувати особа наукову пенсію, якщо влаштується на роботу у коледж на педагогічну посаду?

DOCENT
Ні. Згідно статті 24 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність"

Стаття 24. Пенсійне забезпечення та соціальний захист наукового працівника

Держава встановлює для наукових (науково-педагогічних) працівників, які мають необхідний стаж наукової роботи, пенсії на рівні, що забезпечує престижність наукової праці та стимулює систематичне оновлення наукових кадрів.

Каріна
зазначена особа працювала в науковій установі та їй призначено наукову пенсію, проте запитує чи не втратить її при влаштуванні в педагогічний коледж на посаду вже педагогічного працівника

Вилен (МОДЕРАТОР)
Краще за все з цим питанням звернутися до свого інспектора в ПФ, проте, наскільки я обізнаний в цьому питанні, така робота можлива без позбавлення отримання пенсії, оскільки науково-педагогічні та педагогічні посади підпадають під різні пенсійні закони.

DOCENT
Ні не втратить. Адже ця посада не дає право на призначення спеціальної пенсії.

Пенсія, призначена відповідно до цієї статті, в період роботи на посадах, які дають право на призначення пенсії в порядку та на умовах, передбачених цим Законом, законами України "Про державну службу" ( 3723-12 ), "Про прокуратуру" ( 1789-12), "Про статус народного депутата України" ( 2790-12 ), виплачується в розмірі,
обчисленому відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" ( 1058-15 ), а після звільнення з таких посад - у розмірі, обчисленому відповідно до цього Закону.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!