Запитання та відповіді на нього

Скільки годин відпрацьовувати в канікулярний період?

Тамара Косован
Адміністрація школи вимагає відпрацьовувати на канікулах 35 годин на тиждень при навантеженні 19 годин.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Тривалість робочого часу під час канікул не змінюється, хай покажуть вам колдоговір та правила внутрішнього трудового розпорядку, де зазначено 35.

Тамара Косован
Дякую!!! Всі знають, але хочуть натиснути на нас, тому що не написали заяви на особисту відпусткуза свій рахуноок на канікули.

Ольга
Не переживайте. Знайдуть чим іншим можна замінити. Будуть на уроки ходити, конспекти перевіряти .... Я теж писала заяву, бо розумію, що складно зараз всім.

Ольга
Не переживайте. Знайдуть чим іншим можна замінити. Будуть на уроки ходити, конспекти перевіряти .... Я теж писала заяву, бо розумію, що складно зараз всім.

viktor
Якщо у Вас тільки 19 годин . 19 : 5 (робочих днів) - повинні відпрацьовувати кожного дня 3,8 годин.
Якщо є класне керівництво . 3,8 годин +25%=4,75 години кожного дня.

Тамара Косован
Вдячна за відповідь!

вчитель
Тамара, вы должны работать 3,8 часа в день. На вторую фразу "виктора" не обращайте внимания. Его зачастую заносит не в ту сторону. Сейчас начнет прибавлять проверку тетрадей, выслугу, звание ... Ваш директор видно из таких же.

viktor
Тамара, Ви ,взагалі , не звертайте увагу на коментарі "вчителя"- це людина , м'яко кажучи , некомпетентна , навіть, у самих елементарних питаннях .
Для так званого "вчителя".
Я директор школи , у мене всі працівники отримують 3-4 рази премії на рік , я виплачую педпрацівникам 20% за престижність , 50% працівникам бібліотеки , я виплачую щорічну грошову - 100%, середнє навантаження вчителя 25-26 годин , кожний навчальний кабінет забезпечений комп'ютером і підключений до мережі Інтернет , мої вчителі у канікулярний період , взагалі, відпочивають вдома, тому що у нас немає таких "вчителів ", які у всьому знаходять один негатив і вважають,що вони праві, у нас всі рівні : прибиральник і директор , двірник і заступник , вчитель і бухгалтер - ми одна сім'я , яка робить спільну справу і , в якій відносини побудовані на взаєморозумінні та взаємодобрі .
Порада : не потрібно всіх міряти по собі і побільше читайте нормативну документацію та й , взагалі, побільше читайте для збільшення кругозору.

Тамара Косован
Де такий навчальний заклад? Хотілось би прочитати про вашу школу. Сайт у вас є?

вчитель
Для "виктора": ни один здравомыслящий директор не напишет то, чего нет у них в школе. Значит, у НАС в школе учителя на каникулах дома, а в других школах, будьте любезны, работайте до 12-ти ночи. Бред. Директор с таким самомнением (я-я-я-мои-мои-моя-моя) может только по-черному гнобить учителя (ознакомьтесь с его ответами на сайте, поймете, что так оно и есть). Тамара, подумайте сами, где в Украине может быть такая школа? В фантазиях так званого директора? Представьте себе какие там порядки! Прям, я, пан директор, мою полы с техничками!

viktor
А все ж таки "Баба Яга " проти.
Не в тім справа хто із ким миє підлогу( потрібно мислити трішечки ширше , не так вузько , як деякий "вчитель", хоча видно ,що "ширше " він просто не може , бідненький ) , а у відношенні і ставленні до людей ."Ядком побризкувати"- це він може ,і більше нічого, тому двері в хороший колектив йому закриті.
Для Тамари .
Все що я написав- правда , і сайт у нас є , але ,вибачте , із за таких "доброзичливих" "вчителів"не хочеться конкретизувати .

вчитель
А мне очень хотелось бы знать в какой школе директору в рабочее время (10:11) нечего делать и он сидит в интернете? У нас в районе более 35 школ. И не то что интернет, в половине компьютеров нет. А ложь про 4 премии просто за гранью разумного (радует, что они не денежные, утюгами что ли?). Одно это должно насторожить и засомневаться в адекватности пишущего. Ведь очень легко разместить запросы и найти подобную школу. Только в такие сказки я не верю.

viktor
Для "вчителя".
1.Заздрість - дуже погана риса характеру .
2.А у Вас в районе , кто мешает сказку сделать былью? Может быть такие" учителя " как Вы?
3.Робочий час директора включає в себе проведення різнопланових робіт (тим більше у канікулярний період), у тому числі і робота в Інтернеті.
Я ж "сиджу" не на порносайті , а на сайті OSVITA.UA де ,до речі, у рубриці "Середня освіта " , розміщений лист Центру дослідження суспільства від 08,10,2014 "Навантаження вчителів в Україні та Європі", у якому прописано , що робочий час вчителя в Україні складає 36 годин на тиждень.
Вам бажаю віри у казки , віри в людей , здорового глузду , щастя , здоров'я і мирного неба над головою .

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua