Osvita.ua Запитання Середня освіта Права вчителя Чи повинен директор сільської ЗОШ просити дозвіл в відповідного органу управління освіти на викладання 9 годин?
Запитання та відповіді на нього

Чи повинен директор сільської ЗОШ просити дозвіл в відповідного органу управління освіти на викладання 9 годин?

Саня Тимошенко
Чи повинен директор (1 ст) сільської ЗОШ , просити дозвіл в відповідного органу управління освіти (Відділ освіти) на викладання 9 гидини математики . Яка нормативна база ??? Дуже дякую за відповідь .

Вилен (МОДЕРАТОР)
Ні, не потрібно. Директор тарифікується в загальному порядку як і інші педпрацівники.

Саня Тимошенко
А якщо директор (1 ст) сільської ЗОШ хоче викладати 10 - 12 годин математики він повинен відповідно Інструкції №102 від 15.04.93 р пункт 91 . просити дозволу на викладання в відповідного органу управління освіти (Відділ освіти) - (заява на дозвіл на ім`я начальника)???? А якщо 1-9 годин то дозвіл не потрібен ??? Правильно я розумію ????

Вилен (МОДЕРАТОР)
Так, правильно.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!