Osvita.ua Запитання Середня освіта Права вчителя Чи може педагог-організатор під час ставки 40 годин займатися педагогічною діяльністю?
Запитання та відповіді на нього

Чи може педагог-організатор під час ставки 40 годин займатися педагогічною діяльністю?

Алла
Доброго дня, підскажіть будьласка, чи може педагог-організатор (на повну ставку 40 годин) під час основного робочого часу займатися педагогічною діяльністю? Якщо так, то якими нормативними документами можна це підтвердити і скільки годин?

На сайті профспілки написано відповідь на таке питання: "Чи може педагог-організатор займатися педагогічною діяльністю?"

Відповідь ПРОФСПІЛКИ: Не керівні працівники навчальних закладів, в тому числі і педагоги-організатори, під час основного робочого часу можуть вести викладацьку роботу або заняття з гуртківцями у тому самому навчальному закладі, але в середньому не більше 2 годин на день (12 годин на тиждень, 480 годин на рік), якщо вони за основною роботою отримують повний посадовий оклад (ставку).

Але дуже необхідно саме підтвердження цих слів нормативними документами або іншими вагомими джерелами. Вдячна за допомогу.

З повагою, Алла.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Питання полягає в тому, що адміністрація навчального закладу не зобов"язана забезпечувати педагога організатора додатковими годинами, а тому виникають іноді проблеми, коли педорг має години. Адміністрація часом вимагає відпрацьовувати ці години додатково до основного робочого часу. Як правило, при наданні відповіді на питання як має при цьому працювати працівник обмежуються посиланням на п.91 Інструкції. Цей пунк мість лише посилання на те, що ці працівники мають право здійснювати викладацьку діяльність до 12 годин на тиждень. При цьому не зазначено, що ці години необхідно враховувати в основний робочий час, або в додатковий. Виходячи з того, що в цьому ж пункті зазначено, що якщо педорг має 0.5 ставки, то він може здійснювати викладацьку ціяльність 18 годин, а в початкових класах -20 годин. Якщо виходити з логіки, що ці години відпрацьовувати додаткоово не потрібно, то виходить, що робочий час працівника і як педорга, і як вчителя повністю збігається. Виникає запитання: кому потрібен такий педорг? Висновок, якщо педорг бажає мати години, то варто шукати компроміси. Бо години адміністрація може дати, а може і...

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!