Запитання та відповіді на нього

Чи маю право вимагати відповідний наказ?

Марина
Я прийнята на роботу на неповне навантаження вчителем французької мови у 2000 році. З 2002 викладаю у школі 2 предмети: французьку та англійську мови та маю повне тижневе навантаження. Але ні відповідного наказу, ні запису у трудовій книжці немає. Є лише запис " Прийнята на посаду вчителя французької мови 0,5 ставки".Чи маю право вимагати відповідний наказ

Вилен (МОДЕРАТОР)
Безумовно. Напишіть відповідну заяву про переведення з посади вчителя фрацузької мови на посаду вчителя французької та англійської мов.

Марина
Я зверталася з відповідною заявою до директора школи, але вона переконує, що наказ видавати немає потреби, оскільки моя основна посада - це 0,5 ставки заступника з виховної роботи. При цьому вона приймає на роботу нових вчителів англійської мови, мотивуючи це тим, що я прийнята вчителем французької мови. Я турбуюся через те, що французька мова в нашій школі вивчається, як друга іноземна, яка не є обов'язковою. Не знаю як діяти в даній ситуації.

Вилен (МОДЕРАТОР)
І де з вашого питання видно, що ви працюєте ЗДВР?

Марина
Значить вона права? Дякую за відповідь

Вилен (МОДЕРАТОР)
Це значить, що варто ставити запитання коректно, виходячи з конкретних обставин. Так що у вас написано в трудовій?

Марина
"Прийнята на посаду вчителя французької мови 0,5 ставки" у 2000-му році та "призначена на 0.5 ставки ЗДВР" у 2011-му році.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Виходяи з ваших записів вам гарантується 0,5 ставки франц.мови та 0,5 ставки ЗДВР. Якби було написано переведено на посаду ЗДВР, то посада ЗДВР була б основною, а так виходить, що ви суміщуєте дві посади.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua