Запитання та відповіді на нього

Чи може вчитель початкових класів викладати англійську мову в початкових класах?

Христина Магас
У мене юридична освіта(магістратура). Зараз здобуваю другу вищу освіту по спеціальності початкова освіта. Маю таке питання: чи можу я викладати англійську мову в початкових класах, якщо в дипломі в мене буде вказано тільки про початкову освіту, а в додатку буде вказано, що проходила методику викладання англійської та інформатики. Чи можлива якась інша альтернатива, щоб могти викладати англійську мову в 1-4 класах, якщо нема місця на вчителя початкових класів, а тільки вчителя англійської в початкових класах?

Володимир
Викладати англійську мову може тільки фахівець, а ви ним не є. Читайте, що у вас буде написано в дипломі.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Я не бачу проблеми. Вчитель початкових класів має право викладати всі предмети в початкових класах. За логікою Володимира, математику в початкових класах має викладати вчитель математики, а трудове навчання - вчитель трудового навчання. З цим погодитись не можу.

Христина Магас
Мені теж так сказали, проте за декілька днів повідомили, що перша освіта в мене не педагогічна, тому поки я здобуваю другу вищу(педагогічну освіту) я не маю права працювати. Але в Університеті сказали, що, якщо поступаєш на заочну форму навчання, видають довідку і з нею можна йти працювати... Одні кажуть ТАК, одні НІ, а де є правда?....

Вилен (МОДЕРАТОР)
З практики: студенти старших курсів педвузів приймаються на посади педагогічних працівників, а керівником гуртка може бути навіть особа, що немає ніякої педосвіти.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua