Запитання та відповіді на нього

Чи може вчитель-студент бути класним керівником?

Вчитель
Скажіть будь ласочка, я працюю вчителем вже три роки...але я студент 4 курсу ще.....чи маю я право бути класним керівником, якщо дирекція школи не проти....Скажіть на шо мені спиратися, тобто якісь накази і т.д. ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ...

Вилен (МОДЕРАТОР)
Ви працюєте вчителем і цього достатньо, щоб бути класним керівнииком. Факт вашого навчання не є перешкодою для здійснення вашого бажання.

П. 2.1, 2.2. Положення про класного керівника.
2.1. Обов'язки класного керівника покладаються на педагогічного працівника навчального закладу системи загальної середньої освіти, який має педагогічну освіту або відповідну професійну освіту та професійно-педагогічну підготовку, здійснює педагогічну діяльність, фізичний та психічний стан здоров'я якого дозволяє виконувати ці обов'язки.
2.2. Обов'язки класного керівника покладаються директором навчального закладу на ПЕДАГОГІЧНОГО ПРАЦІВНИКА або на досвідченого майстра виробничого навчання, за його згодою, і не можуть бути припинені до закінчення навчального року.

Вчитель
Ви працюєте вчителем і цього достатньо, щоб бути класним керівнииком. Факт вашого навчання не є перешкодою для здійснення вашого бажання.???? я зрозумів якщо я працюю вчителем то можу і якщо дирекція школи дозволяє це ,так???

Вилен (МОДЕРАТОР)
Саме так.

Вчитель
а оплата проводиться так само, як в тієї людини що має освіту вищу -25%???

Вчитель
І хочу запитати дещо ще...дивіться я зарез на 4 курсі закінчу отримає бакалавра...а президент підписав новий закон.....то мені можна на 5 курс і не поступати...але мене цікавить як буде рахуватися бакалавр...вища не закінчена чи вища? Дуже вдячний вам за відповідь

Вилен (МОДЕРАТОР)
Оплата - 25% від ставки.
Щодо необхідності вчитися на спеціалітеті, то варто вчитися, поки молодий та це можна зробити безкоштовно. Дочекаємося вступу в дію нового закону - побачемо, що буде необхідно для отримання категорії, зараз треба бути спеціалістом чи магістром.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua